Wykładowcy

Magdalena Czwojda

Zajęcia grupowe – Muzyka rozrywkowa (rock, funky, pop, jazz, blues) – grupy podstawowa i zaawansowana
Zajęcia indywidualne

Nie ma już możliwości zapisów na zajęcia indywidualne do Magdaleny Czwojdy

Wierna tradycji rodzinnej poświęca swój talent i umiejętności na muzykę jazzową i grę na gitarze elektrycznej. Od 2006 roku Magda jest magistrem sztuki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Czytaj więcej…

Robert Horna

Zajęcia grupowe – Orkiestra gitarowa
Zajęcia indywidualne – Gitara klasyczna

Nie ma już możliwości zapisów na zajęcia indywidualne do Roberta Horny

Niezwykle wszechstronny gitarzysta klasyczny. Ceniony solista i kameralista. Grywa z orkiestrami symfonicznymi, swój repertuar wzbogaca elementami improwizacji i jazzu. W Krzyżowej od wielu lat prowadzi orkiestrę gitarową. Jest absolwentem Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz Konserwatorium Muzycznego w Enschede w Holandii.

Czytaj więcej…

Michał Nagy

Zajęcia indywidualne – Gitara klasyczna

Gitarzysta i pedagog, absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej oraz Konserwatorium Muzycznego w Wiedniu, gdzie studiował jako stypendysta Fundacji Kultury. W wieku osiemnastu lat zdobył I nagrodę Międzynarodowego Konkursu Gitarowego w Fiuggi. Został również laureatem międzynarodowych konkursów gitarowych w Gdańsku, Krakowie i Tychach.

Czytaj więcej…

 

Marek Pasieczny

Zajęcia indywidualne – Praktyczny kurs kompozycji, Gitara klasyczna

Jeden z najlepszych polskich kompozytorów tworzących utwory na gitarę. Równie ceniony w Polsce, jak i za granicą. Obecnie mieszka i pracuje na uczelniach w Londynie i Guildford (University of Surrey) w Wielkiej Brytanii. Jest absolwentem wrocławskiej Akademii Muzycznej i The Royal Scottish Academy of Music and Drama w Glasgow.

Czytaj więcej…

Krzysztof Pełech

Zajęcia indywidualne – Gitara klasyczna

Wrocławianin, choć mieszka na wsi (i bardzo sobie to chwali). Wiejski krajobraz doskonale współgra z muzyką klasyczną, która jest priorytetem jego artystycznej działalności. Szczególnie ceni sobie muzykę hiszpańską i południowoamerykańską, twórczość Francisco Tárregi, Jorge Morela, Joaquina Rodrigo, Astora Piazzolli.

Czytaj więcej…

Piotr Restecki

Zajęcia grupowe – Fingerstyle

Gitarzysta i kompozytor. Wstępował na scenie z wieloma artystami z kraju i zagranicy, m.in. z: Tommy’m Emmanuelem, Prestonem Reedem, Jon’em Gomm’em, Andrzejem Piasecznym, Krzysztofem K.A.S.Ą. Kasowskim, Braćmi Cugowskimi.

Czytaj więcej…

Anna Siek

Zajęcia grupowe – Okiełznać scenę

Absolwentka klasy gitary klasycznej prof. Jana Paterka oraz Edukacji Muzycznej Zintegrowanej z językiem angielskim (najlepsza lekcja dyplomowa w roku 2014/15) Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku.

Czytaj więcej…

Michał Stanikowski

Zajęcia indywidualne – Gitara klasyczna

Jeden z najzdolniejszych i najciekawszych polskich gitarzystów klasycznych młodego pokolenia. Laureat kilkunastu nagród krajowych i międzynarodowych konkursów gitarowych, wielokrotny stypendysta i autor trzech płyt. Obecnie wykładowca Akademii Muzycznej w Trossingen w Niemczech.

Czytaj więcej…

 Rainer Maria Zehetbauer

Zajęcia grupowe – Flamenco
Zajęcia indywidualne – Flamenco

Absolwent Uniwersytetu Muzyki i Sztuk Scenicznych w Wiedniu, gdzie studiował w klasie Alexandra Swete. Laureat wielu nagród w międzynarodowych konkursach muzycznych, m.in. zdobywca pierwszej nagrody w Międzynarodowym Konkursie Gitarowym Treviso we Włoszech (2014 r.), zdobywca drugiej nagrody na konkursie gitarowym w Sarajewie.

Czytaj więcej…

Marek Zieliński

Zajęcia indywidualne – Gitara klasyczna

Absolwent Krakowskiej Akademii Muzycznej, którą ukończył w 1987 roku. Laureat ogólnopolskich konkursów gitarowych. W zawodzie nauczyciela gry na gitarze klasycznej pracuje od 28 lat. W tym okresie wykształcił laureatów ponad 100 najbardziej znaczących ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów gitarowych.

Czytaj więcej…